Meld je nu aan voor de contactdag van PlatformCHD
Laatst gewijzigd: 24 juli 2025 | Leestijd: 2 minuten
Het is nu mogelijk om je aan te melden voor de contactdag van PlatformCHD. Die vindt plaats op zondag 7 september, in het Openluchtmuseum in Arnhem. “We hopen natuurlijk dat het weer net zo’n mooie dag wordt als vorig jaar”, zegt Frank Meijer, voorzitter van de patiëntenorganisatie.
In 2024 genoten bijna honderd mensen van een heerlijke dag in het Openluchtmuseum. Er waren veel kinderen die geboren zijn met een CHD, samen met hun ouders, broertjes en zusjes. “En het was heel leuk dat er een aantal opa’s en oma’s aanwezig waren”, zegt Frank. “CHD heeft ook impact op hen. Bovendien spelen zij vaak een belangrijke ondersteunende rol. Als patiëntenorganisatie hebben we daarom steeds meer aandacht voor opa’s en oma’s. We horen dan ook graag hoe wij hen kunnen ondersteunen.”
Ontspannen en gezellige dag
De contactdag begint om 11.00 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur. Er is een lunch geregeld en er is natuurlijk voldoende ruimte voor contact met lotgenoten en individuele activiteiten. Niets is verplicht, alles mag. Frank: “Het wordt weer vooral een ontspannen en gezellige dag, net als de afgelopen jaren. We hebben een nieuw, extra aantrekkelijk programma gemaakt. Maar wat de precieze inhoud is, houden we nog even geheim.”
Voor alle leden van PlatformCHD is de contactdag gratis. Niet-leden zijn ook welkom. Zij betalen een eenmalige bijdrage van 25 euro. Wanneer je gelijk lid wordt van PlatformCHD verrekenen wij de bijdrage met de contributie voor het eerste jaar.
Klik hier om je aan te melden voor de contactdag.
